Het team

Het personeel en de groepsindeling

Directeur:

Mariëlle Tenhage (maandag, dinsdag en donderdag)
cdbsjonglaren@ckcdrenthe.nl

Vervanger directie:

Regina Wevers
r.wevers@ckcdrenthe.nl

Intern begeleider:

Regina Wevers (dinsdag en om de week op vrijdag)
r.wevers@ckcdrenthe.nl

Vakleerkracht gymnastiek:

Chiel Mulder (woensdag en vrijdag)
sportonderwijs@gmail.com

Leerkrachten:

Groep 1a/2a Joke Dorgelo (ma/di)
j.dorgelo@ckcdrenthe.nl
Aniek Veenstra (wo/do/vr)
a.veenstra@ckcdrenthe.nl
Groep 1b/2b Gerdien Vonck (hele week)
g.vonck@ckcdrenthe.nl
Groep 3 Inge Blaauw (ma/di/vr)
i.blaauw@ckcdrenthe.nl
Regina Hartlief (wo/do)
r.wevers@ckcdrenthe.nl
Groep 4/5 Margo Heddema (ma/di/wo/do/vr om de week)
m.heddema@ckcdrenthe.nl
Regina Hartlief (vr om de week)
r.wevers@ckcdrenthe.nl
Groep 6/7a Nini Cramer (ma/di/do/vr)
n.cramer@ckcdrenthe.nl
Jouri Piersma (wo)
j.piersma@ckcdrenthe.nl
Groep 7b/8 Angela Sijbring (ma/di/wo)
a.sijbring@ckcdrenthe.nl
Jouri Piersma (do/vr)
j.piersma@ckcdrenthe.nl

Daltoncoördinator:

Angela Sijbring

Rekencoördinator:

Nini Cramer en Inge Blaauw

Coördinator Kanjertraining:

Joke Dorgelo en Nini Cramer

Onderwijsassistent:

Wilma Thurkow (ma/di/wo/vr)
w.thurkow@ckcdrenthe.nl

Congiërge:

Kor Venhuizen (do)
k.venhuizen@ckcdrenthe.nl