Het team

Het personeel en de groepsindeling

Directeur:

Mariëlle Tenhage (maandag, dinsdag en donderdag)
cdbsjonglaren@conod.nl

Vervanger directie:

Regina Wevers
r.wevers@conod.nl

Intern begeleider:

Bea Hofsteenge (dinsdag) en Regina Wevers (dinsdagmorgen)
b.hofsteenge@conod.nl           r.wevers@conod.nl

Vakleerkracht gymnastiek:

Chiel Mulder (woensdag en vrijdag)
sportonderwijs@gmail.com

Leerkrachten:

Groep 1/2a Joke Dorgelo (ma/di)
j.dorgelo@conod.nl
Hetty Dondorff (wo/do/vr)
h.dondorff@conod.nl
Groep 2b/3 Inge Blaauw (ma/di/vr)
i.blaauw@conod.nl
Margo Heddema (wo/do)
m.heddema@conod.nl
Groep 4b/5a Margo Heddema (ma, di)
m.heddema@conod.nl
Regina Hartlief (di/wo/do/vr)
r.wevers@conod.nl
Groep 5b/6 Nini Cramer (ma/do/vr)
n.cramer@conod.nl
Angela Sijbring (di/wo)
a.sijbring@conod.nl
Groep 7/8 Hillie Vink (ma/di/wo)
h.vink@conod.nl
Angela Sijbring (do/vr)
a.sijbring@conod.nl

Daltoncoördinator:

Regina Wevers

Rekencoördinator:

Nini Cramer en Inge Blaauw

Coördinator Kanjertraining:

Joke Dorgelo en Nini Cramer

Onderwijsassistent:

Wilma Thurkow (ma/di/wo/do)
w.thurkow@conod.nl

Congiërge:

Kor Venhuizen (vr)
k.venhuizen@conod.nl