Het team

Het personeel en de groepsindeling

Directeur:

Mariëlle Tenhage (maandag, dinsdag en donderdag)
cdbsjonglaren@conod.nl

Vervanger directie:

Regina Wevers
r.wevers@conod.nl

Intern begeleider:

Esther Schonewille (dinsdag of donderdag) en Regina Wevers (om de dinsdag)
e.schonewille@conod.nl                                   r.wevers@conod.nl

Vakleerkracht gymnastiek:

Chiel Mulder (woensdag en vrijdag)
sportonderwijs@gmail.com

Leerkrachten:

Groep 1a/2a Gerdien Vonck (hele week)
g.vonck@conod.nl
Groep 1b/2b Joke Dorgelo (ma/di)
j.dorgelo@conod.nl
Hetty Dondorff (wo/do/vr)
h.dondorff@conod.nl
Groep 3 Inge Blaauw (ma/di/vr)
i.blaauw@conod.nl
Margo Heddema (wo/do)
m.heddema@conod.nl
Groep 4/5a Margo Heddema (ma/di om de week)
m.heddema@conod.nl
Regina Hartlief (di om de week/wo/do/vr)
r.wevers@conod.nl
Groep 5/b/6 Nini Cramer (ma/1xdi/do/vr)
n.cramer@conod.nl
Gera Rehwinkel (2xdi/wo)
g.rehwinkel@conod.nl
Groep 7/8 Angela Sijbring (ma/di/wo)
a.sijbring@conod.nl
Gera Rehwinkel (do/vr)
g.rehwinkel@conod.nl

Daltoncoördinator:

Regina Wevers

Rekencoördinator:

Nini Cramer en Inge Blaauw

Coördinator Kanjertraining:

Joke Dorgelo en Nini Cramer

Onderwijsassistent:

Wilma Thurkow (ma/di/wo/do)
w.thurkow@conod.nl

Congiërge:

Kor Venhuizen (ma)
k.venhuizen@conod.nl